KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15124115
nr 1512 4115
Oljemålningar
2 st, B V Rehnberg. Signerade, Ådalen/Mälaren. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x58-26x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:56:06
100 kr
250 kr
350 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr